Doris Christina Steiner

Doris Christina Steiner

Ketchum Publico Vienna izpilddirektore
Ceturtdiena 09.11.
14:00 - 15:20


Doris Christina Steiner ir Austrijas komunikācijas aģentūras "Ketchum Publico Vienna" izpilddirektore un konsultē uzņēmumus tēla veidošanā digitālajā vidē. Strādā ar tādiem klientiem kā A1, Bayer, Logitech, Danone un Beam Suntory.

Ieguvusi vairākus nacionālus un starptautiskus apbalvojumus tādos festivālos kā Austrian PR Award, European Excellence Award un PR Young Lions. Darbojas Austrijas Sabiedrisko attiecību ētikas padomē, kuras ietvaros publicējusi digitālās komunikācijas kodeksu. Dibinājusi kopienu sievietēm ("Digitalista"), kas strādā digitālajā industrijā. 

Komunikācijas aģentūra "Ketchum Publico Vienna" ir viena no vadošajām un atzinību guvušajām nozares aģentūrām Eiropā. Vairākkārt atzīta kā Eiropas gada PR aģentūra, iegūstot European Excellence Awards, un saņēmusi PRWeek’s (ASV) titulu par gada labāko kampaņu.

Ietekmes Mārketings (Influencer Marketing) ir plaši apspriests šajā nozarē. Doris Christina Steiner runās par uzņēmumu un ietekmes veicēju Do’s & Don’ts, kā tā var uzlabot zīmola digitālo mārketingu un kādus rezultātus varam gaidīt. Turklāt viņa attēlos gaidāmās mārketinga ietekmes tendences un parādīs labākās prakses.