Edgars Ivanovs

Edgars Ivanovs

Riga Powerhouse
Trešdiena 08.11.
17:00 - 17:40


Edgars Ivanovs ir novators ar pieredzi nekustamajos īpašumos un pilsētvides attīstībā.

Šobrīd Edgars darbojas kā:

  • “Riga Powerhouse” attīstītājs, kas ir jaunuzņēmums nekustamo īpašumu jomā ar mērķi izveidot starptautisku biroju ķēdi atjaunotās industriālās ēkās, ko kopīgi varētu izmantot vairāki radoši uzņēmumi
  • Biznesa attīstības partneris uzņēmumā “Crowdestate”, kas ir igauņu finanšu tehnoloģiju uzņēmums. Tas palīdz atrast nekustamos īpašumus cilvēkiem, kuri gatavi atrast darba telpas savam uzņēmumam, izmantojot kopfinansējumu

Edgaram ir 12 gadu pieredze pilsētu inovācijā un nekustamo īpašumu jomā. Viņam ir gan maģistra grāds biznesa vadībā, gan arī vairāki sasniegumi akadēmiskā un profesionālā jomas izpētē. Edgaram ir labas komunikācijas prasmes, kā arī valodu zināšanas.  Angļu, krievu un latviešu valodu Edgars pārvalda ļoti labi, savukārt vācu un spāņu valodā viņš spēj izteikties sarunvalodas līmenī.

Edgars savu karjeru nekustamo īpašumu jomā sāka agri, kā konsultants uzņēmumā “Colliers International”. Pēc tam viņš savu darbību ir turpinājis arī kā ekonomikās attīstības konsultants Rojas pašvaldībā. Darbojoties šajā pašvaldībā, Edgars pārvaldīja 27 projektus un ieviesa novadā vairākas jaunas inovācijas. (Viens no spilgtākajiem piemēriem - Roja kļuva par pirmo pilsētu ar bezmaksas internetu Baltijā) Kā arī Edgaram ir pieredze dažādu “start-up” projektu jomā. Viņš kopā ar vietējiem partneriem strādāja pie e-grāmatu platformas “eGramata” izveides.

Edgars ir pavadījis divus gadus Spānijā, kur uzņēmumā “Citymart” darbojies, kā pilsētvides inovāciju pētnieks. Pēc tam, kad viņš saņēma piedāvājumu izveidot mārketinga konceptu Rīgā, viņš atgriezās Latvijā un uzsāka darbu pie uzņēmuma “Riga Powerhouse”.

Edgars sevi velta mērķim, lai izveidot pasauli, kā ilgtspējīgu vietu, kur dzīvot nākamajām paaudzēm. Viņš strādā pie sociālās mijiedarbības uzlabošanas, un jaunu metožu un inovāciju pielietošanas.