Noteikumi un nosacījumi

Pēdējo reizi atjaunots: 23/06/2018

Lūdzu, rūpīgi izlasiet šos lietošanas noteikumus, pirms izmantojat šo tīmekļa vietni, kuru pārvalda Rīgas mārketinga nedēļa | LOOP (turpmāk tekstā “LOOP”, “mūsu”, “mēs”).

Jūsu piekļuve pakalpojumiem un to izmantošana ir atkarīga no tā, vai jūs piekrītat noteikumu ievērošanai. Noteikumi attiecas uz visiem mājas lapas apmeklētājiem un ikvienu, kas reģistrējas dalībai vai ir LOOP rīkoto pasākumu dalībnieks.

Ienākot mūsu mājas lapā vai iesniedzot reģistrāciju, jūs automātiski piekrītat ievērot šīs vietnes noteikumus un nosacījumus. Ja jūs nepiekrītas noteikumiem un nosacījumiem, tad Jums ir tiesības neiesniegt reģistrēšanos LOOP pasākumiem.

BIĻETES

Pasākuma organizators SIA Idea House (reg. Nr .: 40103265647), nosūta klientiem rēķinu saskaņā ar informāciju, kas norādīta pasūtījuma veidlapā. Pieņemot šos noteikumus, klients piekrīt iegādāties izvēlēto (-ās) biļeti (-es) pēc saskaņotās cenas, kā noteikts pasūtījumā.

REĢISTRĀCIJAS ATCELŠANAS NOTEIKUMI

LOOP biļetēm ir 15 dienu atgriešanas politika no dienas, kad tiek izrakstīts un nosūtīts rēķins. Ja neesat saņēmis pasūtījuma apstiprinājumu/rēķinu, lūdzu, pārbaudiet savu mēstuļu mapi. Ja jūs joprojām nevarat atrast pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzu, sazinieties ar mums -  , t.: 26824428.

Dalības anulēšana tiek pieņemta tikai rakstiski sūtot e-pastu brīvā formā uz . Atstājot neapmaksātu rēķinu, netiek uzskatīts, ka dalība tiek anulēta. Tomēr ir iespējams deliģēt biļeti trešai pusei. Jaunā dalībnieka kontaktinformācija ir jānosūta LOOP organizatoriem nekavējoties un ne vēlāk kā 14 dienas pirms pasākuma. Informējam, ka maksātāja rekvizītus nav iespējams mainīt. Ja tomēr tāda situācija ir, tad šādā gadījumā tiek anulēts piestādītais rēķins un tiek izstādīts jauns rēķins uz jaunajiem maksājuma rekvizītiem un uz to brīdi spēkā esošo biļetes (-šu) cenu.

Ja vēlaties atcelt reģistrāciju pēc 15 dienām, kad rēķins jau ir samaksāts un nauda tiek saņemta organizētāja kontā, rēķina summa tiek atgriezta klientam 80% apmērā. 20% tiek ieturēti, lai segtu administratīvās izmaksas. Maksājums tiek veikts, pamatojoties uz rakstisku klientu pieprasījumu uz e-pastu , t.: 26824428.

LŪDZU IEVĒROJIET: atcelšana netiks pieņemta mazāk kā 14 dienas pirms pasākuma norises sākuma datuma.

INFORMĀCIJA PAR DALĪBNIEKU

Visas biļetes ir jāpersonalizē, lai tās būtu derīgas. Persona, kura veikusi pasūtījumu, ir atbildīga, lai visa informācija, kas saņemta no LOOP tiktu nosūtīta dalībniekam (-iem) vismaz 10 dienas pirms pasākuma. Persona, kas veikusi pasūtījumu, ir atbildīga, lai  šie noteikumi un nosacījumi un privātuma politikas nosacījumi tiktu nosūtīti dalībniekiem.

Organizatori dalībnieka vārdu, organizāciju un amatu var kopīgot ar pasākumu partneriem un publicēt pasākuma mājas lapā. Mēs trešajām personām NESNIEGSIM nekādu papildu informāciju bez jūsu atļaujas. Klientam ir tiesības liegt LOOP dalīties savā informācijā ar trešajām personām, informējot mūs nosūtot e-pastu uz .

Mēs ar atbildību apkopojam informāciju par mūsu pasākumu dalībniekiem saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem.

SAITES UZ CITIEM TĪMEKĻA VIETNĒM

Mūsu mājas lapā var būt saites uz trešo pušu tīmekļa vietnēm vai pakalpojumiem, kas nav LOOP organizatoru īpašumā vai kontrolē.

LOOP organizatori nekontrolē un neuzņemas nekādu atbildību par trešo pušu tīmekļa vietņu vai pakalpojumu saturu, konfidencialitātes politiku vai praksi. Jūs arī apliecināt un piekrītat, ka LOOP nav tieši vai netieši atbildīgs vai neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, kas radušies vai kurus, iespējams, rada tāda satura, preču vai pakalpojumu izmantošana vai paļaušanās uz tiem.

Mēs stingri iesakām izlasīt jebkuras trešās puses tīmekļa vietnes vai pakalpojumu lietošanas Noteikumus un nosacījumus un Privātuma politiku.

ORGANIZATORU TIESĪBAS

Mazas ticamības gadījumā, taču dažādu notikuma gadījumā, kas kavē pasākumu norisi (neatkarīgi no LOOP), LOOP organizatori saglabā tiesības veikt izmaiņas pasākuma norises datumā un laikā, kā arī ar to saistītās aktivitātes vismaz vienu nedēļu pirms pasākuma. Datuma pārnešanas gadījumā visas reģistrācijas paliek spēkā. Ja šāda situācija notiks, LOOP organizatori informēs dalībniekus par notiekošo un izmaiņām.

LOOP arī patur tiesības mainīt pasākumus, paziņojot mazāk nekā vienu nedēļu, ja ir pamatots iemesls, piemēram, negaidīti, sarežģīti jautājumi saistībā ar norises vietu, vai, ja runātājam ir liegts piedalīties ārkārtas situācijā vai darba saistību pārtraukšanas gadījumā. LOOP pasākumos uzstāsies vairums lektoru, tāpēc ir iespējamas lektoru saraksta izmaiņas.

E-PASTU, FOTO UN VIDEO INFORMĀCIJAS LIETOŠANA

Iegādājoties biļeti jebkuram LOOP pasākumam, automātiski tiek pievienota klienta e-pasta adrese mūsu biļetenu datubāzē. Pēc noklusējuma klients saņems informāciju par pasākumiem, ikmēneša jaunumus un citu noderīgu un LOOP pasākumiem attiecināmu informāciju klienta norādītajā e-pasta kastītē.

Apmeklējot BREL foruma pasākumu, viesi piekrīt, ka tiek filmēti un / vai fotografēti, kā arī piekrīt, ka šī informācija tiek lietota reklāmas materiālos un tos var ievietot pasākuma mājas lapā, sociālajos tīklos un plašsaziņas līdzekļos, kā arī nosūtīt saiti uz video vai foto materiāliem LOOP pasākumu dalībniekiem bez kompensācijas.

SAZINIES AR MUMS

Ja jums ir kādi jautājumi par šiem noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums:

UNDA KRIEVIŅA
+371 28355828

IDEA HOUSE events
www.ideahouse.lv

KRISTĪNE RASNAČA
+371 26896879

New Black
www.newblack.lv