Leonardas Gujis

Leonardas Gujis

Mārketinga vadītājs Baltijā, Google
Otrdiena 16.10.
14:15 - 14:55


PAR LEKTORU 

Pirms nepilniem 2 gadiem Leonardas Gujis pievienojās Google komandai, taču pirms tam pieredze gūta darbā ar izglītības jomas start-up uzņēmumiem un starptautiskajiem fondiem (UNDP, Rockefeller Foundation) Bangladešā, Kenijā un Malaizijā, palīdzot uzlabot IT vietējajās augstskolās un nodrošinot studentiem saikni ar ārštata darbavietām. Pēc centieniem Āzijā un Āfrikā viņš tika uzaicināts pievienoties Google, lai palīdzētu Baltijas eksporta uzņēmumiem un Start-up kompānijām ātrāk ienākt starptautiskajā tirgū, izmantojot Google Ads.


Viņa jaunākie panākumi bija atbalsts Lietuvas un Igaunijas publiskai finanšu līdzekļu piesaistīšanai, izmantojot virtuālo valūtu (ICO), kā rezultātā finansējums pieauga par 200 miljoniem, palīdzot lielākajiem eksportētājiem palielināt pārdošanas apjomu pat par 200% pret iepriekšējo gadu, kā arī neskaitāmas sniegtās konsultācijas TOP digitālajām aģentūrām Baltijā.

TĒMA 

Setting up Google ads for Success

Setting up Google Ads for success will overview core principles of the successful Google Ads account. Attribution, Audiences & Automation are becoming ever more important for anyone to stand out in highly competitive digital space. Presentation will focus on how practically these principles can be applied in real business cases.